Szanowni Mieszkańcy Miasta Radlina
Celem powstania mojej strony internetowej, jest bieżące przedstawianie Państwu informacji dotyczących mojej działalności w Radzie Miejskiej Radlina, a także funkcjonowania Urzędu Miasta w Radlinie. Chciałbym tutaj poruszać interesujące dla mieszkańców kwestie, takie jak wybory samorządowe, inwestycje i infrastruktura oraz finanse miasta Radlina.

Na wstępie jednak chciałbym dodać kilka zdań o sobie.
Radlin jest moim miastem rodzinnym; jego mieszkańcem jestem od urodzenia czyli od 1958 roku. Tutaj spędziłem swoje dzieciństwo, młodość i całe dotychczasowe życie.  Cała moja rodzina przez wszystkie pokolenia też była związana z Radlinem.
Jestem żonaty, mam dwoje dorosłych dzieci.W 1983 roku ukończyłem Politechnikę Śląską. W latach 1983 – 2008 pracowałem zawodowo w górnictwie. W 2008 roku przeszedłem na emeryturę i postanowiłem zaangażować się w pracę na rzecz mieszkańców Naszego Miasta. Interesuję się w szczególności historią, polityką a także sportem i turystyką.

Z woli wyborców w wyborach samorządowych w 2010 roku uzyskałem mandat radnego Rady Miejskiej w Radlinie w okręgu wyborczym obejmującym ulice: Narutowicza, Puszkina, Rydułtowską, Sokolską,Wiosenną i Zapolskiej. Mandat Radnego Miasta Radlin traktuję jako kredyt zaufania wyborców, a pracę samorządową jako powinność.
Mam nadzieję że dzięki tej stronie internetowej uda mi się dotrzeć do jak największej ilości mieszkańców Radlina z informacją dotyczącą tego co już udało mi się zrobić, co robię i co jeszcze zamierzam zrobić dla naszej lokalnej społeczności. Zachęcam do zapoznania się z informacjami na mojej stronie internetowej a także do regularnego jej odwiedzania.